Významné osobnosti slovenskej energetiky zhodnotili rok 2018

SAPI
21. 12. 2018SAPI sa opätovne zúčastnilo, už tradičnej, ankety energie-portal, hodnotiacej uplynulý rok. Spolu s ministrami hospodárstva a životného prostredia tak o pozitívach aj negatívach pre sektor OZE porozprávala aj riaditeľka Veronika Galeková. Ankety sa zúčastnili aj niektorí poslanci NR SR, či veľkých energetických spoločností. Veríme, že sa s naším hodnotením stotožníte. Ak vnímate situáciu inak, budeme radi, ak nám napíšete.

Celý článok si môžete prečítať tu.

Komentáre

Súvisiace

SAPI súčasťou diskusie o budúcnosti OZE

Národný energetický a klimatický plán Slovenska viac nie je aktuálny a potrebuje revíziu. V oblasti klímy a obnoviteľných zdrojov je nevyhnutná medzirezortná spolupráca. Slovenská asociácia fotovoltického priemyslu a OZE oficiálne ponúkla štátnym inštitúciám odbornosť a medzinárodné skúsenosti.

02. 03. 2021VIAC

 

SAPI sa pridalo k výzve na doplnenie Pláu obnovy a odolnosti SR

Zástupcom Európskej komisie a Vlády SR zaslalo 20 mimovládnych organizácii (vrátane SAPI) Výzvu na doplnenie priority Zelené Slovensko v Pláne obnovy a odolnosti o opatrenia súvisiace s adaptáciou krajiny na zmenu klímy, podporou biodiverzity, udržateľnou energetikou a so zlepšením podmienok pre cyklodopravu.

14. 01. 2021VIAC

 

SAPI ako aktívny účastník európskej konferencie EUFORES - prihláste sa aj vy, vstup je voľný

SAPI ako aktívny účastník európskej konferencie EUFORES

11. 10. 2019VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek