Workshop Photon Energy: Paralelné prepájanie striedačov

16.01.2024

SAPI
13. 12. 2023Photon Energy pozýva inštalatérov fotovoltiky na bezplatný workshop na tému paralelného prepájania hybridných striedačov Solinteg a batérií Dyness Tower a s ním spojených možností škálovania batériových úložísk pre rezidenčné i menšie komerčné FV inštalácie. Akcia sa uskutoční priamo v laboratóriu firmy Solinteg v Brne. Na akciu je potrebné sa registrovať. Viac  informácií: https://www.photonenergy.cz/cs/clanek/paralelni-propojovani-solarnich-stridacu-solinteg-workshop-pro-instalatory

Komentáre

Súvisiace

STREDOEURÓPSKA ENERGETICKÁ KONFERENCIA

Slovenská spoločnosť pre zahraničnú politiku (SFPA) Vás pozýva na 17. ročník Stredoeurópskej energetickej konferencie (CEEC XVII.): Staré energetické prístupy na križovatke novej geoekonomickej reality, ktorá sa uskutoční v dňoch 20. - 21. novembra 2023 v hoteli Sheraton Bratislava.

02. 11. 2023VIAC

 

SAPI Biznis Tuesdays o recyklácii FV panelov na Slovensku

Ďalší odborný seminár zo série SAPI Biznis Tuesdays bude zameraný na tému recyklácie vyradených FV panelov v kontexte slovenskej legislatívy a praxe.

25. 10. 2023VIAC

 

Smar Energy Forum 2023: PERC verzus TOPCon: Ako dopadli tohtoročné testy fotovoltických panelov?

Rozhodujúcim kritériom pri voľbe panelov by nemala byť iba cena, ale predovšetkým správanie sa panelov v reálnej prevádzke. Čo preukázali nedávne testy fotovoltických panelov? Vyplatí sa investovať do tradičných panelov typu PERC alebo radšej do panelov novej generácie TOPCon?

02. 10. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek