Verejná diskusia na tému Klíma a my: Mladí za zelenú Európu

04.02.2022

SAPI
02. 02. 2022Verejná diskusia na tému Klíma a my: Mladí za zelenú Európu sa uskutoční v piatok 4. februára 2022 o 14:10 h. Na tému klíma a zelená premena Európy budú so slovenskou mládežou diskutovať výkonný podpredseda Európskej komisie Frans Timmermans a predsedy vlády SR Eduard Heger. Nenechajte si újsť toto jedinečné podujatie.

Rečníci sa počas diskusie budú snažiť nájsť odpovede aj na tieto otázky:

Na diskusiu sa môžete pripojiť online cez tento odkaz 

Vaše otázky môžete klásť cez sli.do a vstupné heslo #Fitfor55.

Komentáre

Súvisiace

Európska komisia pripravila príručku pre zavádzanie akceleračných zón

Upravená Smernica RED III počíta s implementáciou tzv. akceleračných zón pre OZE, kde by projekty podliehali špecifickým podmienkam a výrazne kratším lehotám pri ich posudzovaní. Cieľom je urýchliť rozvoj technológií OZE, pričom najviac sa počíta s pozitívnym vplyvom pre veterné elektrárne.

30. 05. 2024VIAC

 

Solární energie a akumulace 2024

Dvojdenný formát tohtoročnej konferencie poskytne dostatočný priestor pre diskusiu o komplexných otázkach spojených s výrobou energie.

24. 04. 2024VIAC

 

Zástupcovia vlády, ministerstiev, štátnej správy, firiem a profesijných organizácií hovorili za okrúhlym stolom o budúcnosti slovenskej energetiky

V utorok 16. apríla 2024 si za jeden stôl sadli zástupcovia ministerstiev a ďalších orgánov štátnej správy, firiem a asociácií pôsobiacich v energetike, aby spoločne prediskutovali očakávania a plány Slovenska na ceste k uhlíkovej neutralite.

18. 04. 2024VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek