Solární energie a akumulace v ČR

30.05.2023

SAPI
16. 05. 202330. mája nás v Prahe privíta Solární asociace na 7. ročníku konferencie Solární energie a akumulace v ČR. Počas celodenného programu sa otvoria najaktuálnejšie témy v oblasti obnoviteľných zdrojov. Budeme sa môcť tešiť na prezentácie týkajúce sa, mimo iné:

·       legislatívy OZE a hlavných bariér ich rozvoja

·       prístupu exekutívy ČR k obnoviteľných zdrojom

·       technologických možností akumulácie energie

Nemalý priestor bude venovaný aj využitiu fotovoltiky, vrátane jej financovania, prevádzky a údržby, a najnovších trendov.

Na konferencii vystúpia zástupcovia z verejného, súkromného i akademického sektora. Svoj príspevok predstaví napríklad minister životného prostredia, minister práce a sociálnych vecí, členovia predstavenstva ČEPS a ČEZ, alebo odborníci z ČVUT. V online podobe sa účastníkom prihovorí aj podpredseda Európskej komisie Maroš Šefčovič.

Všetky informácie o programe a diskutujúcich, vrátane registračného formulára, nájdete na tomto odkaze

Komentáre

Súvisiace

Registrácia na SAPI Energy Conference 2023 je oficiálne spustená

Od dnešného dňa máte možnosť zaregistrovať sa na tohtoročnú SAPI Energy Conference, ktorá sa uskutoční 4. a 5. októbra v Hoteli Senec. Dvojdňový program, ako aj registračný formulár, môžete nájsť na našej webovej stránke.

03. 05. 2023VIAC

 

Čo stojí v ceste využitia obnoviteľných zdrojov energií

Portál venergetike.sk prináša v spolupráci s Inštitútom pre energetickú bezpečnosť diskusiu zaujímavých hostí na túto tému v rámci už 5. online konferencie z cyklu SmartNRGForum.

17. 04. 2023VIAC

 

Pozvánka na webinár „Obnoviteľné zdroje ako súčasť zelenej transformácie“

Najbližší webinár organizovaný Slovenskou klimatickou iniciatívou sa bude venovať úlohe obnoviteľných zdrojov v zelenej transformácii Slovenska.

05. 04. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek