Zelená vízia pre Slovensko

28.09.2022

SAPI
21. 09. 2022SAPI na diskusii „Úspory energií a obnoviteľné zdroje energie v čase krízy“

Mnoho ľudí sa dnes pýta ako dokážeme zaistiť stabilné ceny energií pre domácnosti. Dôležité je však pýtať sa aj to, ako k sociálne únosnejším cenám prispejú obnoviteľné zdroje a zlepšenie energetickej efektívnosti. Nájde sa niekto, kto dokáže tieto opatrenia presadiť a odľahčiť ekonomickú záťaž v Slovenskej republike?

Tieto a aj ďalšie otázky budú zodpovedať odborníci na už ôsmej diskusii zo série podujatí iniciatívy Zelená vízia pre Slovensko organizovanej Slovenskou klimatickou iniciatívou. Diskusia sa uskutoční 28. septembra v priestoroch komplexu Einpark v Bratislave v čase od 17:00 do 18:30. Na diskusii nebude chýbať ani zastúpenie SAPI, ktoré doplní zastupiteľstvo ÚRSO, SIEA a platformy Budovy pre budúcnosť.

Všetky informácie o diskusii a prítomných odborníkoch, ako aj registračný formulár na diskusiu, môžete nájsť TU.

Komentáre

Súvisiace

Solární energie a akumulace v ČR

Už 30. mája nás v Prahe privíta Solární asociace na 7. ročníku konferencie Solární energie a akumulace v ČR. Počas celodenného programu sa otvoria najaktuálnejšie témy v oblasti obnoviteľných zdrojov.

16. 05. 2023VIAC

 

Registrácia na SAPI Energy Conference 2023 je oficiálne spustená

Od dnešného dňa máte možnosť zaregistrovať sa na tohtoročnú SAPI Energy Conference, ktorá sa uskutoční 4. a 5. októbra v Hoteli Senec. Dvojdňový program, ako aj registračný formulár, môžete nájsť na našej webovej stránke.

03. 05. 2023VIAC

 

Čo stojí v ceste využitia obnoviteľných zdrojov energií

Portál venergetike.sk prináša v spolupráci s Inštitútom pre energetickú bezpečnosť diskusiu zaujímavých hostí na túto tému v rámci už 5. online konferencie z cyklu SmartNRGForum.

17. 04. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek