Zelená vízia pre Slovensko

28.09.2022

SAPI
21. 09. 2022SAPI na diskusii „Úspory energií a obnoviteľné zdroje energie v čase krízy“

Mnoho ľudí sa dnes pýta ako dokážeme zaistiť stabilné ceny energií pre domácnosti. Dôležité je však pýtať sa aj to, ako k sociálne únosnejším cenám prispejú obnoviteľné zdroje a zlepšenie energetickej efektívnosti. Nájde sa niekto, kto dokáže tieto opatrenia presadiť a odľahčiť ekonomickú záťaž v Slovenskej republike?

Tieto a aj ďalšie otázky budú zodpovedať odborníci na už ôsmej diskusii zo série podujatí iniciatívy Zelená vízia pre Slovensko organizovanej Slovenskou klimatickou iniciatívou. Diskusia sa uskutoční 28. septembra v priestoroch komplexu Einpark v Bratislave v čase od 17:00 do 18:30. Na diskusii nebude chýbať ani zastúpenie SAPI, ktoré doplní zastupiteľstvo ÚRSO, SIEA a platformy Budovy pre budúcnosť.

Všetky informácie o diskusii a prítomných odborníkoch, ako aj registračný formulár na diskusiu, môžete nájsť TU.

Komentáre

Súvisiace

VI. ročník konferencie SEA/EIA 2022

Slovenská agentúra životného prostredia v spolupráci s Ministerstvom životného prostredia Slovenskej republiky, Štátnou ochranou prírody Slovenskej republiky a Katedrou environmentálnej ekológie a manažmentu krajiny PriF UK Bratislava pripravili odbornú konferenciu k procesu SEA/EIA.

21. 09. 2022VIAC

 

Central European Energy Conference 2022

Pod záštitou premiéra Eduarda Hegera sa 21. novembra uskutoční konferencia Central European Energy Conference 2022. Sheraton Bratislava Hotel počas celodenného programu privíta predstaviteľov ministerstiev, medzivládnych a mimovládnych organizácií, výskumných centier a akadémie z celej Európy, ktorí budú diskutovať hneď o niekoľkých témach ovplyvňujúcich charakter súčasnej energetiky.

21. 09. 2022VIAC

 

ENERGOFÓRUM® 2022

V polovici októbra Nízke Tatry ožijú a privítajú rôznorodých odborníkov na energetiku! V Hoteli Partizán sa totiž 13. a 14. októbra uskutoční už šestnásty ročník konferencie ENERGOFÓRUM®, na ktorej sa zídu experti z vládnej, mimovládnej, súkromnej i akademickej sféry, aby prebrali najaktuálnejšie a najhorúcejšie témy, ktoré v súčasnosti určujú energetickú politiku Slovenska.

21. 09. 2022VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek