SAPI Biznis Tuesdays o recyklácii FV panelov na Slovensku

21.11.2023

SAPI
25. 10. 2023Ďalší odborný seminár zo série SAPI Biznis Tuesdays bude zameraný na tému recyklácie vyradených FV panelov v kontexte slovenskej legislatívy a praxe. Táto problematika sa týka celého odvetvia fotovoltiky na Slovensku a obzvlášť prevádzkovateľov existujúcich pozemných elektrární, v ktorých sa aj v súvislosti s povinnou prolongáciou podpory na základe zákona o OZE plánuje výmena panelov za nové a účinnejšie. Prevádzkovatelia týchto elektrární nemajú v súčasnosti reálne možnosti ako naložiť s vyradenými panelmi. Ako rečníkov sme si do programu pozvali všetky zainteresované strany – ministerstvo životného prostredia, zástupcov odvetvia, OZV a tiež recyklátorov. Počas programu a po jeho skončení bude už tradične priestor aj na networking.


Program:

Legislatívna časť

Praktická časť
Diskusia


Na podujatie je potrebné sa zaregistrovať najneskôr do 17.11.2023.

Registračný poplatok je 40 EUR bez DPH, členovia SAPI zdarma. Online prenos - 20 EUR bez DPH, členovia SAPI zdarma.


Členovia SAPI môžu využiť voľný vstup pre maximálne 2 osoby.


Cena vstupu na podujatie zahŕňa malé občerstvenie. Cena vstupu nezahŕňa obed.


Kapacita je obmedzená.

Prihlásiť sa môžete vyplnením formulára.

Komentáre

Súvisiace

STREDOEURÓPSKA ENERGETICKÁ KONFERENCIA

Slovenská spoločnosť pre zahraničnú politiku (SFPA) Vás pozýva na 17. ročník Stredoeurópskej energetickej konferencie (CEEC XVII.): Staré energetické prístupy na križovatke novej geoekonomickej reality, ktorá sa uskutoční v dňoch 20. - 21. novembra 2023 v hoteli Sheraton Bratislava.

02. 11. 2023VIAC

 

Smar Energy Forum 2023: PERC verzus TOPCon: Ako dopadli tohtoročné testy fotovoltických panelov?

Rozhodujúcim kritériom pri voľbe panelov by nemala byť iba cena, ale predovšetkým správanie sa panelov v reálnej prevádzke. Čo preukázali nedávne testy fotovoltických panelov? Vyplatí sa investovať do tradičných panelov typu PERC alebo radšej do panelov novej generácie TOPCon?

02. 10. 2023VIAC

 

Smart Energy Forum 2023

Na konferenci vystoupí přední domácí a zahraniční experti a manažeři, kteří představí zkušenosti a novinky z daných oblastí. Mezi přednáškami budou zahraniční příspěvky na témata globálního a evropského rozvoje fotovoltaiky, akumulace energie a elektromobility.

02. 10. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek