Registrácia na školenie inštalatérov fotovoltických a fototermických zariadení

SAPI
09. 08. 2019Školenie nových inštalatérov (Pozor! Nie aktualizačné školenie) je späť a s ním aj príležitosť absolvovať odborné a certifikované školenie k termickým systémom aj k fotovoltike. Školenie nových inštalatérov OZE prebehne v dňoch 18. - 20. september, v Žiari nad Hronom. V dňoch 18. - 19. 9 prebehne školenie na termické systémy a od 19. do 20. septembra zas na fotovoltiku. Školenie sa uzavrie dňa 20. 9. komisionálnym preskúšaním.

 Podrobnosti o certifikácii a priebehu školenia nájdete na našich stránkach. Prihlásiť sa môžete pomocou registračného formulára.

Komentáre

Súvisiace

Workshop Photon Energy: Paralelné prepájanie striedačov

Solinteg laboratory, Karlova 933/7, 614 00 Brno, Česká republika

13. 12. 2023VIAC

 

Hrozí nedostatok inštalatérov?

Euractiv upozornil na nedostatok inštalatérov, ktorý by mohol spomaliť rozvoj OZE. Z predchádzajúcej novinky by sa mohlo zdať, že to bude to posledné, čo môže rozvoju zelených zdrojov na Slovensku brániť, no Slovensko sa na túto skutočnosť pripravuje

08. 02. 2023VIAC

 

Školenia inštalatérov OZE v roku 2022

Slovenská asociácia fotovoltického priemyslu a OZE (SAPI) a spoločnosť THERMO|SOLAR Žiar s.r.o. Vás pozývajú na školenie v rámci vzdelávacieho programu „Odborná príprava pre oblasť obnoviteľných zdrojov energie“.

31. 03. 2022VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek