Registrácia na SAPI Energy Conference 2023 je oficiálne spustená

SAPI
03. 05. 2023Od dnešného dňa máte možnosť zaregistrovať sa na tohtoročnú SAPI Energy Conference, ktorá sa uskutoční 4. a 5. októbra v Hoteli Senec. Dvojdňový program, ako aj registračný formulár, môžete nájsť na našej webovej stránke. Obsah konferencie a zoznam prednášajúcich budeme na stránku priebežne dopĺňať – pravidelne nás preto sledujte, aby ste vedeli, na koho sa môžete tešiť. Obdobne ako minulý rok bude aj tento raz možné ubytovať sa priamo v Hoteli Senec, pričom do konca júna viete využiť aj promo kód. Aktuálne je spustená možnosť platby na faktúru, pričom v dohľadnej dobe bude sprístupnená aj priama platba kartou cez platobnú bránu.

Komentáre

Súvisiace

Solární energie a akumulace v ČR

Už 30. mája nás v Prahe privíta Solární asociace na 7. ročníku konferencie Solární energie a akumulace v ČR. Počas celodenného programu sa otvoria najaktuálnejšie témy v oblasti obnoviteľných zdrojov.

16. 05. 2023VIAC

 

Čo stojí v ceste využitia obnoviteľných zdrojov energií

Portál venergetike.sk prináša v spolupráci s Inštitútom pre energetickú bezpečnosť diskusiu zaujímavých hostí na túto tému v rámci už 5. online konferencie z cyklu SmartNRGForum.

17. 04. 2023VIAC

 

Pozvánka na webinár „Obnoviteľné zdroje ako súčasť zelenej transformácie“

Najbližší webinár organizovaný Slovenskou klimatickou iniciatívou sa bude venovať úlohe obnoviteľných zdrojov v zelenej transformácii Slovenska.

05. 04. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek