Pozvánka na webinár „Obnoviteľné zdroje ako súčasť zelenej transformácie“

19.04.2023

SAPI
05. 04. 2023Najbližší webinár organizovaný Slovenskou klimatickou iniciatívou sa bude venovať úlohe obnoviteľných zdrojov v zelenej transformácii Slovenska. Svoje zastúpenie tu bude mať aj SAPI v podobe dvoch rečníkov – Jána Karabu a Borisa Valacha, ktorí predstavia potenciál využitia strešnej fotovoltiky a veternej energie. V priebehu webinára sa dozviete, napríklad, aké sú najzásadnejšie bariéry rozvoja OZE, či vie byť Slovensko skutočne energeticky nezávislé a akú rolu v zelenej transformácii pripisuje štát súkromnému sektoru. Webinár sa uskutoční už 19. apríla v online podobe. Registračný formulár, spolu so všetkými kľúčovými informáciami o podujatí, môžete nájsť na tomto odkaze.

Komentáre

Súvisiace

STREDOEURÓPSKA ENERGETICKÁ KONFERENCIA

Slovenská spoločnosť pre zahraničnú politiku (SFPA) Vás pozýva na 17. ročník Stredoeurópskej energetickej konferencie (CEEC XVII.): Staré energetické prístupy na križovatke novej geoekonomickej reality, ktorá sa uskutoční v dňoch 20. - 21. novembra 2023 v hoteli Sheraton Bratislava.

02. 11. 2023VIAC

 

SAPI Biznis Tuesdays o recyklácii FV panelov na Slovensku

Ďalší odborný seminár zo série SAPI Biznis Tuesdays bude zameraný na tému recyklácie vyradených FV panelov v kontexte slovenskej legislatívy a praxe.

25. 10. 2023VIAC

 

Smar Energy Forum 2023: PERC verzus TOPCon: Ako dopadli tohtoročné testy fotovoltických panelov?

Rozhodujúcim kritériom pri voľbe panelov by nemala byť iba cena, ale predovšetkým správanie sa panelov v reálnej prevádzke. Čo preukázali nedávne testy fotovoltických panelov? Vyplatí sa investovať do tradičných panelov typu PERC alebo radšej do panelov novej generácie TOPCon?

02. 10. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek