Pozvánka na webinár „Obnoviteľné zdroje ako súčasť zelenej transformácie“

19.04.2023

SAPI
05. 04. 2023Najbližší webinár organizovaný Slovenskou klimatickou iniciatívou sa bude venovať úlohe obnoviteľných zdrojov v zelenej transformácii Slovenska. Svoje zastúpenie tu bude mať aj SAPI v podobe dvoch rečníkov – Jána Karabu a Borisa Valacha, ktorí predstavia potenciál využitia strešnej fotovoltiky a veternej energie. V priebehu webinára sa dozviete, napríklad, aké sú najzásadnejšie bariéry rozvoja OZE, či vie byť Slovensko skutočne energeticky nezávislé a akú rolu v zelenej transformácii pripisuje štát súkromnému sektoru. Webinár sa uskutoční už 19. apríla v online podobe. Registračný formulár, spolu so všetkými kľúčovými informáciami o podujatí, môžete nájsť na tomto odkaze.

Komentáre

Súvisiace

Solární energie a akumulace v ČR

Už 30. mája nás v Prahe privíta Solární asociace na 7. ročníku konferencie Solární energie a akumulace v ČR. Počas celodenného programu sa otvoria najaktuálnejšie témy v oblasti obnoviteľných zdrojov.

16. 05. 2023VIAC

 

Registrácia na SAPI Energy Conference 2023 je oficiálne spustená

Od dnešného dňa máte možnosť zaregistrovať sa na tohtoročnú SAPI Energy Conference, ktorá sa uskutoční 4. a 5. októbra v Hoteli Senec. Dvojdňový program, ako aj registračný formulár, môžete nájsť na našej webovej stránke.

03. 05. 2023VIAC

 

Čo stojí v ceste využitia obnoviteľných zdrojov energií

Portál venergetike.sk prináša v spolupráci s Inštitútom pre energetickú bezpečnosť diskusiu zaujímavých hostí na túto tému v rámci už 5. online konferencie z cyklu SmartNRGForum.

17. 04. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek