Pozvánka na webinár „Obnoviteľné zdroje ako súčasť zelenej transformácie“

19.04.2023

SAPI
05. 04. 2023Najbližší webinár organizovaný Slovenskou klimatickou iniciatívou sa bude venovať úlohe obnoviteľných zdrojov v zelenej transformácii Slovenska. Svoje zastúpenie tu bude mať aj SAPI v podobe dvoch rečníkov – Jána Karabu a Borisa Valacha, ktorí predstavia potenciál využitia strešnej fotovoltiky a veternej energie. V priebehu webinára sa dozviete, napríklad, aké sú najzásadnejšie bariéry rozvoja OZE, či vie byť Slovensko skutočne energeticky nezávislé a akú rolu v zelenej transformácii pripisuje štát súkromnému sektoru. Webinár sa uskutoční už 19. apríla v online podobe. Registračný formulár, spolu so všetkými kľúčovými informáciami o podujatí, môžete nájsť na tomto odkaze.

Komentáre

Súvisiace

Solární energie a akumulace 2024

Dvojdenný formát tohtoročnej konferencie poskytne dostatočný priestor pre diskusiu o komplexných otázkach spojených s výrobou energie.

24. 04. 2024VIAC

 

Nová energetika, nové modely optimalizácie energetických nákladov

Hybridná (prezenčná & virtuálna) konferencia smart metering/smart grid (14. ročník)

17. 04. 2024VIAC

 

Energetické spoločenstvá a zdieľanie elektriny

Energetické spoločenstvá prinášajú pre svojich členov mnohé benefity vo viacerých krajinách Európskej únie. Pomáhajú tlmiť energetické krízy a cenové výkyvy na trhu s elektrinou. Decentralizovaná energetika sa dostala už aj na Slovensko a energetické spoločenstvá je možné vytvárať na úrovni vyšších územných celkov, obcí, malých podnikov a fyzických osôb.

06. 03. 2024VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek