Modern Metallurgy - Iron and Steelmaking 2023

27.09.2023 - 29.09.2023

SAPI
12. 09. 2023Pozývame Vás na konferenciu Modern Metallurgy - „Iron and Steelmaking 2023. Konferencia sa uskutoční v dňoch od 27. do 29. septembra 2023, v HOTELI YASMIN**** v Košiciach. 

Stalo sa už tradíciou, že sa v tomto podujatí spája stretnutie odborníkov vedecko-výskumných inštitúcií so zástupcami priemyselnej praxe. Oboznámte sa s najnovšími trendami vo výrobe železa a ocele, materiáloch, recyklácii, dekarbonizácii a energetických transformáciách v priemysle.

Konferencia Modern Metallurgy - „Iron and Steelmaking 2023 ponúka okrem svojej vysokej odbornej úrovne aj priestor pre vzájomné prepojenie vedeckej komunity s odbornou praxou, ako aj utužovanie vzťahov medzi univerzitami a priemyselnými partnermi. 

Bližšie informácie o konferencii nájdete na:

https://ohaz.umet.fmmr.tuke.sk/iasm2023/index.html     

Komentáre

Súvisiace

Smar Energy Forum 2023: PERC verzus TOPCon: Ako dopadli tohtoročné testy fotovoltických panelov?

Rozhodujúcim kritériom pri voľbe panelov by nemala byť iba cena, ale predovšetkým správanie sa panelov v reálnej prevádzke. Čo preukázali nedávne testy fotovoltických panelov? Vyplatí sa investovať do tradičných panelov typu PERC alebo radšej do panelov novej generácie TOPCon?

02. 10. 2023VIAC

 

Smart Energy Forum 2023

Na konferenci vystoupí přední domácí a zahraniční experti a manažeři, kteří představí zkušenosti a novinky z daných oblastí. Mezi přednáškami budou zahraniční příspěvky na témata globálního a evropského rozvoje fotovoltaiky, akumulace energie a elektromobility.

02. 10. 2023VIAC

 

BUDOUCNOST JE ELEKTRIFIKOVANÁ, BUĎTE PŘIPRAVENI!

Významná mezinárodní konference plně dedikovaná velkým tepelným čerpadlům se bude konat v srdci Evropy, v Praze. Konference pokrývá široké spektrum témat týkající se soustav zásobování teplem, průmyslových aplikací do 200°C, ale i propojení sektorů elektro-energetiky a teplárenství či akumulace.

26. 09. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek