Koordinátor kampane Budovy pre budúcnosť

SAPI
24. 04. 2019Naša partnerská organizácia Budovy pre budúcnosť hľadá koordinátora kampane, ktorá sa týka aj činnosti SAPI.

Koordinátor bude mať na starosti témy ako OZE, energetická efektívnosť a klimatické zmeny a bude nám pomáhať v rámci širšej platformy tieto témy komunikovať dôležitým úradníkom, politikom, či médiám. Našim cieľom je čo najviac tieto témy dostať do predvolebnej diskusie pre nadchádzajúce parlamentné voľby na Slovensku.

Prosím pomôžte nám so šírením tohto inzerátu, nech je náš hlas počuť.

https://www.profesia.sk/praca/budovy-pre-buducnost/O3650857?mode=23

Komentáre

Súvisiace

Zelené investície na Slovensku sa postupne rozbiehajú

Spoločnosti Hoval, ktorá sa zameriava najmä na výrobu kotlových systémov a klimatizačných systémov, schválila vláda investičnú pomoc vo forme úľavy na dani z príjmov vo výške osem miliónov eur.

31. 05. 2023VIAC

 

Zelené investície by mali v tomto roku prevýšiť investície do fosílnych palív

Pozornosť vzbudila správa Medzinárodnej energetickej agentúry (IEA) o svetových investíciách do energetiky (World Energy Investment, WEI). Podľa správy dosiahnu globálne investície do energetiky v roku 2023 približne 2,8 bilióna dolárov, z čoho by malo približne 1,7 bilióna dolárov ísť do rozvoja zelených technológií.

31. 05. 2023VIAC

 

Rozvoj OZE bude potrebovať investície do sietí

Uplynulý týždeň sa nám podarilo rozvíriť hladinu mediálnych vôd správou o štúdii think tanku Ember, ktorý hovoril o nevyužitom potenciáli OZE v regióne CEE, a ktorého využitie by mohlo stlačiť ceny energií až o 29%. V správe sme hovorili aj o potrebe rozvoja a inovovania distribučných a prenosových sústav, ktoré je možné spolufinancovať z programov EÚ.

24. 05. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek