Koordinátor kampane Budovy pre budúcnosť

SAPI
24. 04. 2019Naša partnerská organizácia Budovy pre budúcnosť hľadá koordinátora kampane, ktorá sa týka aj činnosti SAPI.

Koordinátor bude mať na starosti témy ako OZE, energetická efektívnosť a klimatické zmeny a bude nám pomáhať v rámci širšej platformy tieto témy komunikovať dôležitým úradníkom, politikom, či médiám. Našim cieľom je čo najviac tieto témy dostať do predvolebnej diskusie pre nadchádzajúce parlamentné voľby na Slovensku.

Prosím pomôžte nám so šírením tohto inzerátu, nech je náš hlas počuť.

https://www.profesia.sk/praca/budovy-pre-buducnost/O3650857?mode=23

Komentáre

Súvisiace

Energetická transformácia pokračuje, OZE sú stále na vzostupe

Spoločnosť Ember zverejnila správu o využití obnoviteľných a fosílnych zdrojov v európskej elektroenergetike za rok 2023 a výsledky nás rozhodne tešia.

14. 02. 2024VIAC

 

Protimonopolný úrad vykonal inšpekcie u podnikateľov vo fotovoltike

Dňa 6. 2. 2024 vykonal Protimonopolný úrad Slovenskej republiky u podnikateľov pôsobiacich v sektore fotovoltiky na základe podozrenia z uzavretia dohody obmedzujúcej súťaž neohlásené inšpekcie.

14. 02. 2024VIAC

 

Analýza Medzinárodnej agentúry pre energiu ukazuje trajektóriu rozvoja OZE v nadchádzajúcich rokoch

Podľa analýzy Renewables 2023, ktorú vydala Medzinárodná agentúra pre energiu (IEA), pribudlo v tomto roku celosvetovo až 510 GW nových obnoviteľných zdrojov. Najväčší podiel mala solárna energia, ktorá tvorila až 75% tohtoročnej inštalovanej kapacity.

17. 01. 2024VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek