Inovačný deň ZSVTS a INOVATO – Prečo je dôležité chrániť si vlastné inovácie?

04.04.2023

SAPI
29. 03. 2023Patentová ochrana je podstatnou súčasťou biznis stratégie firiem. Umožňuje získať často udržateľnú výhodu pred konkurenciou a zhodnotiť tak investície do vývoja a inovácií. V prípade začínajúcich firiem a startupov je ochrana IP (Intellectual property – duševné vlastníctvo)  a špeciálne ochrana formou patentov často ich jediným nehmotným majetkom a v praxi predstavuje kľúčový predpoklad získania rizikového kapitálu.


Workshop priblíži, ako je možné získať ochranu IP formou patentovej ochrany a ako ju využiť nielen na zhodnotenie investícií do výskumu a vývoja produktov a služieb ale aj ako nástroja komercializácie či pre posilnenie pozície na trhu.

Viac informácií a registrácia: https://inova.to/event/inovacny-den-zsvts-a-inovato-preco-je-dolezite-chranit-si-vlastne-inovacie/

Komentáre

Súvisiace

Workshop Photon Energy: Paralelné prepájanie striedačov

Solinteg laboratory, Karlova 933/7, 614 00 Brno, Česká republika

13. 12. 2023VIAC

 

STREDOEURÓPSKA ENERGETICKÁ KONFERENCIA

Slovenská spoločnosť pre zahraničnú politiku (SFPA) Vás pozýva na 17. ročník Stredoeurópskej energetickej konferencie (CEEC XVII.): Staré energetické prístupy na križovatke novej geoekonomickej reality, ktorá sa uskutoční v dňoch 20. - 21. novembra 2023 v hoteli Sheraton Bratislava.

02. 11. 2023VIAC

 

SAPI Biznis Tuesdays o recyklácii FV panelov na Slovensku

Ďalší odborný seminár zo série SAPI Biznis Tuesdays bude zameraný na tému recyklácie vyradených FV panelov v kontexte slovenskej legislatívy a praxe.

25. 10. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek