Inovačný deň ZSVTS a INOVATO – Prečo je dôležité chrániť si vlastné inovácie?

04.04.2023

SAPI
29. 03. 2023Patentová ochrana je podstatnou súčasťou biznis stratégie firiem. Umožňuje získať často udržateľnú výhodu pred konkurenciou a zhodnotiť tak investície do vývoja a inovácií. V prípade začínajúcich firiem a startupov je ochrana IP (Intellectual property – duševné vlastníctvo)  a špeciálne ochrana formou patentov často ich jediným nehmotným majetkom a v praxi predstavuje kľúčový predpoklad získania rizikového kapitálu.


Workshop priblíži, ako je možné získať ochranu IP formou patentovej ochrany a ako ju využiť nielen na zhodnotenie investícií do výskumu a vývoja produktov a služieb ale aj ako nástroja komercializácie či pre posilnenie pozície na trhu.

Viac informácií a registrácia: https://inova.to/event/inovacny-den-zsvts-a-inovato-preco-je-dolezite-chranit-si-vlastne-inovacie/

Komentáre

Súvisiace

Solární energie a akumulace v ČR

Už 30. mája nás v Prahe privíta Solární asociace na 7. ročníku konferencie Solární energie a akumulace v ČR. Počas celodenného programu sa otvoria najaktuálnejšie témy v oblasti obnoviteľných zdrojov.

16. 05. 2023VIAC

 

Registrácia na SAPI Energy Conference 2023 je oficiálne spustená

Od dnešného dňa máte možnosť zaregistrovať sa na tohtoročnú SAPI Energy Conference, ktorá sa uskutoční 4. a 5. októbra v Hoteli Senec. Dvojdňový program, ako aj registračný formulár, môžete nájsť na našej webovej stránke.

03. 05. 2023VIAC

 

Čo stojí v ceste využitia obnoviteľných zdrojov energií

Portál venergetike.sk prináša v spolupráci s Inštitútom pre energetickú bezpečnosť diskusiu zaujímavých hostí na túto tému v rámci už 5. online konferencie z cyklu SmartNRGForum.

17. 04. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek