Hľadáme slovenské progresívne spoločnosti, ktoré chcú byť zelenšie !

SAPI
14. 09. 2020V SAPI máme rozbehnutých viacero väčších projektov a aktivít, no vždy sa snažíme nájsť čas a priestor aj na ďalšie, ktoré majú zmysel pre rozvoj OZE na Slovensku. Najnovšie sa zapájame do projektu nemeckého think tanku E3G financovaného z UK’s Department for Business, Energy & Industrial Strategy. Naším cieľom je nájsť 10 progresívnych slovenských spoločností, ktoré sa chcú „ozeleniť“ zvýšením podielu elektriny vyrobenej z OZE na vlastnej spotrebe. S vybranými spoločnosťami sa budeme rozprávať aj o tom, aké vnímajú prekážky pri snahe o dosiahnutie vyššie podielu OZE na spotrebe. Ak takúto spoločnosť vlastníte alebo v nej pracujete, prípadne o takejto spoločnosti viete, budeme radi, ak sa nám ozvete. Môžete len získať.

Komentáre

Súvisiace

Spojenie fotovoltiky a železničnej dopravy môže byť v Nemecku onedlho realitou

Britská spoločnosť Bankset Energy odštartovala v Nemecku testovanie fotovoltických panelov umiestnených na železničných podvaloch. Nemecká železničná sieť dosahuje dĺžky viac ako 60 tisíc kilometrov, ktoré môžu byť využité na výrobu zelenej energie.

27. 07. 2022VIAC

 

Smart Grid už aj na Slovensku

Projekt Danube InGrid je výsledkom spolupráce dvoch slovenských spoločností –Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy, a.s. (SEPS) a Západoslovenskej distribučnej, a.s. (ZSD) s maďarským prevádzkovateľom distribučnej sústavy E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.

20. 07. 2022VIAC

 

Albánsko spúšťa výstavbu doteraz najväčšej solárnej elektrárne

V Albánsku sa začala výstavba najväčšieho solárneho parku v regióne západného Balkánu. Solárny park Karavaster s rozlohou 196 ha pomenovaný podľa oblasti, v ktorej sa bude nachádzať, bude mať kapacitu 140 MW.

06. 07. 2022VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek