Central European Energy Conference 2022

21.11.2022

SAPI
21. 09. 2022Energetická bezpečnosť, efektivita, a nové technológie – už v novembri na Central European Energy Conference 2022


Pod záštitou premiéra Eduarda Hegera sa 21. novembra uskutoční konferencia Central European Energy Conference 2022. Sheraton Bratislava Hotel počas celodenného programu privíta predstaviteľov ministerstiev, medzivládnych a mimovládnych organizácií, výskumných centier a akadémie z celej Európy, ktorí budú diskutovať hneď o niekoľkých témach ovplyvňujúcich charakter súčasnej energetiky.

Medzi politické a technologické aspekty, od ktorých sa očakáva veľký podiel na energetickej transformácii Európy, a ktoré budú na konferencie diskutované, patria napríklad:

·       Posilnenie energetickej bezpečnosti

·       Hľadanie náhrady za ruský zemný plyn

·       Nárast vodíkových technológií

·       Vývoj efektívnejších vykurovacích systémov

Všetky informácie o konferencii nájdete na stránkach Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku, ktorá udalosť organizuje. Celý program konferencie môžete nájsť TU.

Komentáre

Súvisiace

Solární energie a akumulace v ČR

Už 30. mája nás v Prahe privíta Solární asociace na 7. ročníku konferencie Solární energie a akumulace v ČR. Počas celodenného programu sa otvoria najaktuálnejšie témy v oblasti obnoviteľných zdrojov.

16. 05. 2023VIAC

 

Registrácia na SAPI Energy Conference 2023 je oficiálne spustená

Od dnešného dňa máte možnosť zaregistrovať sa na tohtoročnú SAPI Energy Conference, ktorá sa uskutoční 4. a 5. októbra v Hoteli Senec. Dvojdňový program, ako aj registračný formulár, môžete nájsť na našej webovej stránke.

03. 05. 2023VIAC

 

Čo stojí v ceste využitia obnoviteľných zdrojov energií

Portál venergetike.sk prináša v spolupráci s Inštitútom pre energetickú bezpečnosť diskusiu zaujímavých hostí na túto tému v rámci už 5. online konferencie z cyklu SmartNRGForum.

17. 04. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek