EE CLUB: Aká je budúcnosť obnoviteľných zdrojov energie na Slovensku?

10.02.2022

SAPI
02. 02. 2022Pozývame Vás na diskusiu Environmental Economy Club na tému “Aká je budúcnosť obnoviteľných zdrojov energie na Slovensku?” Diskusia sa bude konať vo štvrtok 10.februára 2022 od 17:00 hod v Covorgingovom centre Cvernovka, Račianska 1575/78, Bratislava

Slovensko v roku 2022 čakajú veľké zmeny v energetickej legislatíve. Súvisia najmä s transpozíciou Zimného energetického balíčka EK a ovplyvnia aj sektor obnoviteľných zdrojov energie (OZE). Čo z pohľadu OZE v elektroenergetike prinesie novela zákona o energetike a novela zákona o podpore VÚ KVET?

Diskutovať budú:

Moderátor: Radovan Potočár, šéfredaktor denníka Energie-portal.sk.

Vstupenky si môžete zakúpiť TU

Viac informácií o udalosti nájdete na stránke energie-portal.sk

Komentáre

Súvisiace

Inovačný deň ZSVTS a INOVATO – Prečo je dôležité chrániť si vlastné inovácie?

novačné dni sú novým projektom spolupráce INOVATO CLUSTER a Zväzu slovenských vedeckotechnických spoločností. V rámci série workshopov sa budeme venovať relevantným témam z oblasti vedy, výskumu, priemyslu a inovácií, ktoré predstavia a s účastníkmi budú diskutovať kvalifikovaní odborníci.

29. 03. 2023VIAC

 

Odkiaľ vietor fúka? Ako ďalej s  veternou energiou na Slovensku

Portál EURACTIV Slovensko Vás pozýva na online diskusiu s názvom Odkiaľ vietor fúka? Ako ďalej s  veternou energiou na Slovensku, ktorá sa uskutoční 18.4.2023 v čase od 10:00 do 11:30.

27. 03. 2023VIAC

 

Vláda uštedrila OZE ďalšiu tvrdú ranu

SAPI upozornilo minulý týždeň na riziká, ktoré so sebou prináša novoschválená daň z mimoriadnych príjmov, ktorá sa dotkne aj obnoviteľných zdrojov. Vyzerá, že po G-komponente a povinnej prolongácii nás čaká ďalší boj

07. 12. 2022VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek