Čo stojí v ceste využitia obnoviteľných zdrojov energií

27.04.2023

SAPI
17. 04. 2023Portál venergetike.sk prináša v spolupráci s Inštitútom pre energetickú bezpečnosť diskusiu zaujímavých hostí na túto tému v rámci už 5. online konferencie z cyklu SmartNRGForum. Možnosť vypočuť si bezplatne prostredníctvom streamu diskusiu v rámci 2. panelov, ale aj sa zapojiť cez otázky na diskutujúcich, budete mať možnosť už 27. apríla od 9:00-12:00.

Pozvanie prijali predstavitelia distribučných spoločností, Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy, Ministerstva životného prostredia SR, ale aj developerov obnoviteľných zdrojov energií.  Viac informácií o témach, diskutujúcich, ako aj inštrukcie na bezplatnú registráciu na streamovaciu platformu nájdete na www.smartnrgforum.sk.

Komentáre

Súvisiace

Solární energie a akumulace 2024

Dvojdenný formát tohtoročnej konferencie poskytne dostatočný priestor pre diskusiu o komplexných otázkach spojených s výrobou energie.

24. 04. 2024VIAC

 

Nová energetika, nové modely optimalizácie energetických nákladov

Hybridná (prezenčná & virtuálna) konferencia smart metering/smart grid (14. ročník)

17. 04. 2024VIAC

 

Energetické spoločenstvá a zdieľanie elektriny

Energetické spoločenstvá prinášajú pre svojich členov mnohé benefity vo viacerých krajinách Európskej únie. Pomáhajú tlmiť energetické krízy a cenové výkyvy na trhu s elektrinou. Decentralizovaná energetika sa dostala už aj na Slovensko a energetické spoločenstvá je možné vytvárať na úrovni vyšších územných celkov, obcí, malých podnikov a fyzických osôb.

06. 03. 2024VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek