Čo stojí v ceste využitia obnoviteľných zdrojov energií

27.04.2023

SAPI
17. 04. 2023Portál venergetike.sk prináša v spolupráci s Inštitútom pre energetickú bezpečnosť diskusiu zaujímavých hostí na túto tému v rámci už 5. online konferencie z cyklu SmartNRGForum. Možnosť vypočuť si bezplatne prostredníctvom streamu diskusiu v rámci 2. panelov, ale aj sa zapojiť cez otázky na diskutujúcich, budete mať možnosť už 27. apríla od 9:00-12:00.

Pozvanie prijali predstavitelia distribučných spoločností, Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy, Ministerstva životného prostredia SR, ale aj developerov obnoviteľných zdrojov energií.  Viac informácií o témach, diskutujúcich, ako aj inštrukcie na bezplatnú registráciu na streamovaciu platformu nájdete na www.smartnrgforum.sk.

Komentáre

Súvisiace

Solární energie a akumulace v ČR

Už 30. mája nás v Prahe privíta Solární asociace na 7. ročníku konferencie Solární energie a akumulace v ČR. Počas celodenného programu sa otvoria najaktuálnejšie témy v oblasti obnoviteľných zdrojov.

16. 05. 2023VIAC

 

Registrácia na SAPI Energy Conference 2023 je oficiálne spustená

Od dnešného dňa máte možnosť zaregistrovať sa na tohtoročnú SAPI Energy Conference, ktorá sa uskutoční 4. a 5. októbra v Hoteli Senec. Dvojdňový program, ako aj registračný formulár, môžete nájsť na našej webovej stránke.

03. 05. 2023VIAC

 

Pozvánka na webinár „Obnoviteľné zdroje ako súčasť zelenej transformácie“

Najbližší webinár organizovaný Slovenskou klimatickou iniciatívou sa bude venovať úlohe obnoviteľných zdrojov v zelenej transformácii Slovenska.

05. 04. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek