Vzdelávací seminár na tému Aukcie na výrobu elektriny z OZE - ZRUŠENÝ

SAPI
02. 03. 2020UPDATE:
Ak ste sa ešte chceli prihlásiť na tento špecializovaný seminár, ktorý sa má uskutočniť tento týždeň vo štvrtok, informujeme vás, že organizátori ho práve dnes zrušili z dôvodu výskytu korona vírusu v Bratislave. Dúfame, že ešte pred termínom odovzdania ponúk 30.4.2020 sa takýto seminár podarí opäť zorganizovať.Spoločnosť sféra ako člen SAPI v spolupráci so spoločnosťou Ernst & Young organizuje 12. 3. 2020 vzdelávací seminár na tému Aukcie na výrobu elektriny z OZE, ktorý sa priamo týka aj záujmov členov SAPI.

Prednášajúcim bude pán Blahoslav Němeček, ktorý spolupracoval s Ministerstvom hospodárstva SR na príprave pilotného výberového konania.


Dlho očakávaná prvá aukcia na nové obnoviteľné zdroje energie s právom na príplatok sa stala skutočnosťou.

Ak chcete byť maximálne pripravení pri podávaní cenovej ponuky, nenechajte si ujsť špeciálny seminár pod vedením tohto rešpektovaného experta.

 

Poplatok za seminár je 60,00 € bez DPH.

Registračný formulár a ďalšie informácie o seminári nájdete na tomto odkaze.

Komentáre

Súvisiace

Solární energie a akumulace v ČR

Už 30. mája nás v Prahe privíta Solární asociace na 7. ročníku konferencie Solární energie a akumulace v ČR. Počas celodenného programu sa otvoria najaktuálnejšie témy v oblasti obnoviteľných zdrojov.

16. 05. 2023VIAC

 

Registrácia na SAPI Energy Conference 2023 je oficiálne spustená

Od dnešného dňa máte možnosť zaregistrovať sa na tohtoročnú SAPI Energy Conference, ktorá sa uskutoční 4. a 5. októbra v Hoteli Senec. Dvojdňový program, ako aj registračný formulár, môžete nájsť na našej webovej stránke.

03. 05. 2023VIAC

 

Odkiaľ vietor fúka? Ako ďalej s  veternou energiou na Slovensku

Portál EURACTIV Slovensko Vás pozýva na online diskusiu s názvom Odkiaľ vietor fúka? Ako ďalej s  veternou energiou na Slovensku, ktorá sa uskutoční 18.4.2023 v čase od 10:00 do 11:30.

27. 03. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek