Vzdelávací seminár na tému Aukcie na výrobu elektriny z OZE - ZRUŠENÝ

SAPI
02. 03. 2020UPDATE:
Ak ste sa ešte chceli prihlásiť na tento špecializovaný seminár, ktorý sa má uskutočniť tento týždeň vo štvrtok, informujeme vás, že organizátori ho práve dnes zrušili z dôvodu výskytu korona vírusu v Bratislave. Dúfame, že ešte pred termínom odovzdania ponúk 30.4.2020 sa takýto seminár podarí opäť zorganizovať.Spoločnosť sféra ako člen SAPI v spolupráci so spoločnosťou Ernst & Young organizuje 12. 3. 2020 vzdelávací seminár na tému Aukcie na výrobu elektriny z OZE, ktorý sa priamo týka aj záujmov členov SAPI.

Prednášajúcim bude pán Blahoslav Němeček, ktorý spolupracoval s Ministerstvom hospodárstva SR na príprave pilotného výberového konania.


Dlho očakávaná prvá aukcia na nové obnoviteľné zdroje energie s právom na príplatok sa stala skutočnosťou.

Ak chcete byť maximálne pripravení pri podávaní cenovej ponuky, nenechajte si ujsť špeciálny seminár pod vedením tohto rešpektovaného experta.

 

Poplatok za seminár je 60,00 € bez DPH.

Registračný formulár a ďalšie informácie o seminári nájdete na tomto odkaze.

Komentáre

Súvisiace

Na ťahu sú obnoviteľné zdroje: Je Slovensko pripravené?

Portál EURACTIV Slovensko Vás pozýva na online diskusiu s názvom Na ťahu sú obnoviteľné zdroje: Je Slovensko pripravené?, ktorá sa uskutoční 17. júna 2022 v čase od 10:00 do 11:30. Partnerom podujatia je SPP.

10. 06. 2022VIAC

 

SAPI na konferencii Smart Energetika 2022: Energetika mobilizuje všetky alternatívne zdroje

Je slovenská energetika pripravená zvládať zložitú situáciu? Ako ovplyvní podpora Ukrajiny a ekonomické sankcie voči Rusku trh s energiami a ako sa s dôsledkami vyrovnať? Zostanú klimatické ciele len papieri a budeme v novej situácii meniť rozvojové priority, podporené európskym Plánom obnovy a odolnosti?

21. 04. 2022VIAC

 

Podujatie SIEA: OZE ako alternatíva k fosílnym zdrojom energie

Pozývame vás na podujatie organizované Slovenskou inovačnou a energetickou agentúrou (SIEA), ktoré sa bude konať 5.5.2022 od 13:00 do 15:00 v rámci projektu SHREC s názvom OZE ako alternatíva k fosílnym zdrojom energie.

21. 04. 2022VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek