SAPI partnerom Bratislavských správcovských dní

10.11.2021 - 11.11.2021

SAPI
02. 11. 2021Naša asociácia rozvíja aktivity v rôznych sektoroch a tento rok sme sa prémiovo stali aj partnerom podujatia, zameraného na využívanie OZE v bytových domoch - Bratislavské správcovské dni, ktoré prebehne v dňoch 10. a 11. novembra 2021. Bytové domy predstavujú jednu z najväčších príležitostí rozvoja OZE a budú kľúčové na našej ceste k uhlíkovej neutralite. Na seminári sa tak okrem iného bude hovoriť aj o tom, ako nová európska legislatíva zavádza energetické komunity a čo to bude znamenať pre vlastníkov bytov, ale aj o tom, koľko dokážu vlastníci ušetriť inštaláciou fotovoltického systému vo svojom bytovom dome. Riaditeľ SAPI Ján Karaba bude moderovať panelovú diskusiu s názvom „Obnoviteľné zdroje energie v kontexte bytových domov v praxi“, v ktorej bude diskutovať Vladimír Orovnický zo SZCHKT, Peter Dzurko z Elvosolaru a Michal Krajčík z STÚ. Prvý deň seminára je, vzhľadom na odborný program, spoplatnený sumou 59 eur za účastníka. Druhý deň je účasť bezplatná. Na každý deň je potrebné za registrovať samostatne.

Komentáre

Súvisiace

BUDOUCNOST JE ELEKTRIFIKOVANÁ, BUĎTE PŘIPRAVENI!

Významná mezinárodní konference plně dedikovaná velkým tepelným čerpadlům se bude konat v srdci Evropy, v Praze. Konference pokrývá široké spektrum témat týkající se soustav zásobování teplem, průmyslových aplikací do 200°C, ale i propojení sektorů elektro-energetiky a teplárenství či akumulace.

26. 09. 2023VIAC

 

INOFEST 2023

INOFEST 2023 je festival inovácií, ktorý už štvrtý rok organizuje so svojimi členmi a partnermi združenie INOVATO.

19. 09. 2023VIAC

 

Modern Metallurgy - Iron and Steelmaking 2023

Konferencia Modern Metallurgy - „Iron and Steelmaking 2023 ponúka okrem svojej vysokej odbornej úrovne aj priestor pre vzájomné prepojenie vedeckej komunity s odbornou praxou, ako aj utužovanie vzťahov medzi univerzitami a priemyselnými partnermi.

12. 09. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek