SAPI partnerom Bratislavských správcovských dní

10.11.2021 - 11.11.2021

SAPI
02. 11. 2021Naša asociácia rozvíja aktivity v rôznych sektoroch a tento rok sme sa prémiovo stali aj partnerom podujatia, zameraného na využívanie OZE v bytových domoch - Bratislavské správcovské dni, ktoré prebehne v dňoch 10. a 11. novembra 2021. Bytové domy predstavujú jednu z najväčších príležitostí rozvoja OZE a budú kľúčové na našej ceste k uhlíkovej neutralite. Na seminári sa tak okrem iného bude hovoriť aj o tom, ako nová európska legislatíva zavádza energetické komunity a čo to bude znamenať pre vlastníkov bytov, ale aj o tom, koľko dokážu vlastníci ušetriť inštaláciou fotovoltického systému vo svojom bytovom dome. Riaditeľ SAPI Ján Karaba bude moderovať panelovú diskusiu s názvom „Obnoviteľné zdroje energie v kontexte bytových domov v praxi“, v ktorej bude diskutovať Vladimír Orovnický zo SZCHKT, Peter Dzurko z Elvosolaru a Michal Krajčík z STÚ. Prvý deň seminára je, vzhľadom na odborný program, spoplatnený sumou 59 eur za účastníka. Druhý deň je účasť bezplatná. Na každý deň je potrebné za registrovať samostatne.

Komentáre

Súvisiace

URBATECH

V závere marca sa v Českých Budějoviciach predstaví pilotný ročník konferencie URBATECH, ktorý je určený najmä pre zástupcov samospráv, miest a obcí, na svoje si tu však rozhodne príde aj širšia verejnosť.

15. 02. 2023VIAC

 

AMPER 2023

Od 21. do 23. marca nám budú v Brne na medzinárodnom veľtrhu AMPER predstavené najnovšie riešenia a inovácie v elektropriemysle.

15. 02. 2023VIAC

 

Vykurovanie 2023

Predposledný marcový týždeň sa v Hornom Smokovci uskutoční už 31. ročník konferencie Vykurovanie.

15. 02. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek