SAPI partnerom Bratislavských správcovských dní

10.11.2021 - 11.11.2021

SAPI
02. 11. 2021Naša asociácia rozvíja aktivity v rôznych sektoroch a tento rok sme sa prémiovo stali aj partnerom podujatia, zameraného na využívanie OZE v bytových domoch - Bratislavské správcovské dni, ktoré prebehne v dňoch 10. a 11. novembra 2021. Bytové domy predstavujú jednu z najväčších príležitostí rozvoja OZE a budú kľúčové na našej ceste k uhlíkovej neutralite. Na seminári sa tak okrem iného bude hovoriť aj o tom, ako nová európska legislatíva zavádza energetické komunity a čo to bude znamenať pre vlastníkov bytov, ale aj o tom, koľko dokážu vlastníci ušetriť inštaláciou fotovoltického systému vo svojom bytovom dome. Riaditeľ SAPI Ján Karaba bude moderovať panelovú diskusiu s názvom „Obnoviteľné zdroje energie v kontexte bytových domov v praxi“, v ktorej bude diskutovať Vladimír Orovnický zo SZCHKT, Peter Dzurko z Elvosolaru a Michal Krajčík z STÚ. Prvý deň seminára je, vzhľadom na odborný program, spoplatnený sumou 59 eur za účastníka. Druhý deň je účasť bezplatná. Na každý deň je potrebné za registrovať samostatne.

Komentáre

Súvisiace

Konferencia Exergie o priemyselných tepelných čerpadlách

Dávame vám do pozornosti konferenciu s názvom „Průmyslová a tepelná čerpadla“ ktorá prebehne dňa 30. novembra 2022 v Countryard by Mariot v Brne.

18. 11. 2022VIAC

 

PRŮMYSLOVÁ TEPELNÁ ČERPADLA

Jediná konferencia v ČR plne dedikovaná progresívnu technológiu priemyselných tepelných čerpadiel, teda segmentu s mnohomiliardovým potenciálom v ČR, ktorý je dnes na samom počiatku.

11. 11. 2022VIAC

 

SAPI Energy Conference 2022 pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky

Len mesiac nás delí od 12. ročníka podujatia SAPI Energy Conference 2022, ktoré otvorí najhorúcejšie témy slovenskej energetiky. Podujatie pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky bude tento rok výnimočné tak rozsahom a témami, ako aj vzácnymi hosťami, medzi ktorými nebude chýbať ani pani prezidentka.

11. 10. 2022VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek