SAPI partnerom Bratislavských správcovských dní

10.11.2021 - 11.11.2021

SAPI
02. 11. 2021Naša asociácia rozvíja aktivity v rôznych sektoroch a tento rok sme sa prémiovo stali aj partnerom podujatia, zameraného na využívanie OZE v bytových domoch - Bratislavské správcovské dni, ktoré prebehne v dňoch 10. a 11. novembra 2021. Bytové domy predstavujú jednu z najväčších príležitostí rozvoja OZE a budú kľúčové na našej ceste k uhlíkovej neutralite. Na seminári sa tak okrem iného bude hovoriť aj o tom, ako nová európska legislatíva zavádza energetické komunity a čo to bude znamenať pre vlastníkov bytov, ale aj o tom, koľko dokážu vlastníci ušetriť inštaláciou fotovoltického systému vo svojom bytovom dome. Riaditeľ SAPI Ján Karaba bude moderovať panelovú diskusiu s názvom „Obnoviteľné zdroje energie v kontexte bytových domov v praxi“, v ktorej bude diskutovať Vladimír Orovnický zo SZCHKT, Peter Dzurko z Elvosolaru a Michal Krajčík z STÚ. Prvý deň seminára je, vzhľadom na odborný program, spoplatnený sumou 59 eur za účastníka. Druhý deň je účasť bezplatná. Na každý deň je potrebné za registrovať samostatne.

Komentáre

Súvisiace

Na ťahu sú obnoviteľné zdroje: Je Slovensko pripravené?

Portál EURACTIV Slovensko Vás pozýva na online diskusiu s názvom Na ťahu sú obnoviteľné zdroje: Je Slovensko pripravené?, ktorá sa uskutoční 17. júna 2022 v čase od 10:00 do 11:30. Partnerom podujatia je SPP.

10. 06. 2022VIAC

 

SAPI na konferencii Smart Energetika 2022: Energetika mobilizuje všetky alternatívne zdroje

Je slovenská energetika pripravená zvládať zložitú situáciu? Ako ovplyvní podpora Ukrajiny a ekonomické sankcie voči Rusku trh s energiami a ako sa s dôsledkami vyrovnať? Zostanú klimatické ciele len papieri a budeme v novej situácii meniť rozvojové priority, podporené európskym Plánom obnovy a odolnosti?

21. 04. 2022VIAC

 

Podujatie SIEA: OZE ako alternatíva k fosílnym zdrojom energie

Pozývame vás na podujatie organizované Slovenskou inovačnou a energetickou agentúrou (SIEA), ktoré sa bude konať 5.5.2022 od 13:00 do 15:00 v rámci projektu SHREC s názvom OZE ako alternatíva k fosílnym zdrojom energie.

21. 04. 2022VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek