PRŮMYSLOVÁ TEPELNÁ ČERPADLA

30.11.2022

SAPI
11. 11. 2022Ako bude vyzerať teplárenstvo bez plynu?

Aký je aktuálny vývoj na poli veľkých tepelných čerpadiel v okolitých krajinách?


Jediná konferencia v ČR plne dedikovaná progresívnu technológiu priemyselných tepelných čerpadiel, teda segmentu s mnohomiliardovým potenciálom v ČR, ktorý je dnes na samom počiatku.


Účastníci konferencie získajú exkluzívny vhľad do problematiky veľkých tepelných čerpadiel pre teplárenstvo a priemysel do 200 °C.


Renomovaní zahraniční speakeri predstavia najvýznamnejšie realizácie EÚ, ktoré sú vo výstavbe alebo boli nedávno dokončené.


Zvláštny dôraz sa bude klásť na ekonomické hodnotenie jednotlivých projektov a identifikácia súčasných legislatívnych bariér vrátane dnešných či výhľadových možností podpory v rámci SR.

Viac info a registrácia tu 

Komentáre

Súvisiace

Solární energie a akumulace 2024

Dvojdenný formát tohtoročnej konferencie poskytne dostatočný priestor pre diskusiu o komplexných otázkach spojených s výrobou energie.

24. 04. 2024VIAC

 

Nová energetika, nové modely optimalizácie energetických nákladov

Hybridná (prezenčná & virtuálna) konferencia smart metering/smart grid (14. ročník)

17. 04. 2024VIAC

 

Energetické spoločenstvá a zdieľanie elektriny

Energetické spoločenstvá prinášajú pre svojich členov mnohé benefity vo viacerých krajinách Európskej únie. Pomáhajú tlmiť energetické krízy a cenové výkyvy na trhu s elektrinou. Decentralizovaná energetika sa dostala už aj na Slovensko a energetické spoločenstvá je možné vytvárať na úrovni vyšších územných celkov, obcí, malých podnikov a fyzických osôb.

06. 03. 2024VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek