PRŮMYSLOVÁ TEPELNÁ ČERPADLA

30.11.2022

SAPI
11. 11. 2022Ako bude vyzerať teplárenstvo bez plynu?

Aký je aktuálny vývoj na poli veľkých tepelných čerpadiel v okolitých krajinách?


Jediná konferencia v ČR plne dedikovaná progresívnu technológiu priemyselných tepelných čerpadiel, teda segmentu s mnohomiliardovým potenciálom v ČR, ktorý je dnes na samom počiatku.


Účastníci konferencie získajú exkluzívny vhľad do problematiky veľkých tepelných čerpadiel pre teplárenstvo a priemysel do 200 °C.


Renomovaní zahraniční speakeri predstavia najvýznamnejšie realizácie EÚ, ktoré sú vo výstavbe alebo boli nedávno dokončené.


Zvláštny dôraz sa bude klásť na ekonomické hodnotenie jednotlivých projektov a identifikácia súčasných legislatívnych bariér vrátane dnešných či výhľadových možností podpory v rámci SR.

Viac info a registrácia tu 

Komentáre

Súvisiace

BUDOUCNOST JE ELEKTRIFIKOVANÁ, BUĎTE PŘIPRAVENI!

Významná mezinárodní konference plně dedikovaná velkým tepelným čerpadlům se bude konat v srdci Evropy, v Praze. Konference pokrývá široké spektrum témat týkající se soustav zásobování teplem, průmyslových aplikací do 200°C, ale i propojení sektorů elektro-energetiky a teplárenství či akumulace.

26. 09. 2023VIAC

 

INOFEST 2023

INOFEST 2023 je festival inovácií, ktorý už štvrtý rok organizuje so svojimi členmi a partnermi združenie INOVATO.

19. 09. 2023VIAC

 

Modern Metallurgy - Iron and Steelmaking 2023

Konferencia Modern Metallurgy - „Iron and Steelmaking 2023 ponúka okrem svojej vysokej odbornej úrovne aj priestor pre vzájomné prepojenie vedeckej komunity s odbornou praxou, ako aj utužovanie vzťahov medzi univerzitami a priemyselnými partnermi.

12. 09. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek