PRŮMYSLOVÁ TEPELNÁ ČERPADLA

30.11.2022

SAPI
11. 11. 2022Ako bude vyzerať teplárenstvo bez plynu?

Aký je aktuálny vývoj na poli veľkých tepelných čerpadiel v okolitých krajinách?


Jediná konferencia v ČR plne dedikovaná progresívnu technológiu priemyselných tepelných čerpadiel, teda segmentu s mnohomiliardovým potenciálom v ČR, ktorý je dnes na samom počiatku.


Účastníci konferencie získajú exkluzívny vhľad do problematiky veľkých tepelných čerpadiel pre teplárenstvo a priemysel do 200 °C.


Renomovaní zahraniční speakeri predstavia najvýznamnejšie realizácie EÚ, ktoré sú vo výstavbe alebo boli nedávno dokončené.


Zvláštny dôraz sa bude klásť na ekonomické hodnotenie jednotlivých projektov a identifikácia súčasných legislatívnych bariér vrátane dnešných či výhľadových možností podpory v rámci SR.

Viac info a registrácia tu 

Komentáre

Súvisiace

Konferencia Exergie o priemyselných tepelných čerpadlách

Dávame vám do pozornosti konferenciu s názvom „Průmyslová a tepelná čerpadla“ ktorá prebehne dňa 30. novembra 2022 v Countryard by Mariot v Brne.

18. 11. 2022VIAC

 

SAPI Energy Conference 2022 pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky

Len mesiac nás delí od 12. ročníka podujatia SAPI Energy Conference 2022, ktoré otvorí najhorúcejšie témy slovenskej energetiky. Podujatie pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky bude tento rok výnimočné tak rozsahom a témami, ako aj vzácnymi hosťami, medzi ktorými nebude chýbať ani pani prezidentka.

11. 10. 2022VIAC

 

Smart Energy Forum 2022: Oplatia sa investície do zeleného vodíka alebo plávajúcich solárnych elektrární?

Smart Energy Forum, ktoré sa radí medzi vrcholné podujatia roka, prebehne už 18. októbra v Prahe. V nabitom programe dostane priestor aj vodík, o ktorom bude rozprávať Benedikt Ortmann, riaditeľ BayWa r.e., ktorá patrí k priekopníkom v oblasti výstavby a prevádzkovania plávajúcich fotovoltických elektrární v Európe.

05. 10. 2022VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek