Pozývame vás na SAPI Energy Conference 2022

08.11.2022 - 09.11.2022

SAPI
26. 08. 2022Milí priaznivci OZE a SAPI,

srdečne si Vás dovoľujeme pozvať na podujatie SAPI Energy Conference 2022. Podujatie nadväzuje na tradíciu výročných seminárov SAPI, ktoré sme organizovali spravidla na jeseň. SAPI Energy Conference však ideu semináru posúva do nových rozmerov, čím sa zaradí medzi najväčšie podujatia venované rozvoju OZE v strednej Európe. Bohatý program s medzinárodnou účasťou bude historicky po prvý raz rozdelený do dvoch dní a hostia sa môžu tešiť, okrem odborných prednášok a panelových diskusií, aj na spoločenský večer so zaujímavým kultúrnym programom a networkingom.

 
SAPI Energy Conference 2022 prebehne v dňoch 8. a 9. novembra 2022 v Hoteli Senec**** za účasti politických elít, zástupcov kľúčových inštitúcií a tiež domácich aj zahraničných odborníkov. Budeme sa venovať inováciám a trendom vo fotovoltike a v energetických úložiskách, ktoré s ňou súvisia. Otvoríme témy energetickej bezpečnosti a OZE ako náhrady za fosílne palivá, úlohy OZE na ceste k uhlíkovej neutralite, ale aj tému rozvoja energetických sústav a pripojiteľnosti OZE, či prípravu energetických projektov a ich zapojenie v rámci energetických trhov. Nezabudneme ani na energetické komunity, ako novú formu združovania spotrebiteľov a výrobcov. V rámci programu konferencie vám exkluzívne predstavíme aj novú štúdiu SAPI o potenciáli využitia veternej energie na Slovensku a o prekážkach jej rozvoja.
 
Bohatý program rozdelený do dvoch dní bude spestrený večerným kultúrnym programom a priestorom pre vzájomné rozhovory, ktoré, veríme, budú prínosné pre všetkých, ktorí sa nášho podujatia zúčastnia. Registrovať sa na konferenciu môžete začať už teraz prostredníctvom webu www.sapiconference.sk. Pri registrácii do 20. 9. 2022, môžete využiť zľavnený vstup. Členovia SAPI majú, už tradične, dodatočnú zľavu.

Komentáre

Súvisiace

Biznis Tuesdays - Výstavba a prevádzka vlastného fotovoltického zdroja elektriny

V časoch pretrvávajúcej neistoty pri cenách energií a postupného uvoľňovania bariér na pripájanie nových obnoviteľných zdrojov je čoraz viac spotrebiteľov motivovaných k investícii do vlastného fotovoltického zdroja elektriny, ktorého súčasťou je často aj akumulácia elektriny. S produkciou vlastnej elektriny sa však nespájajú iba benefity, ale aj určité legislatívne povinnosti, ktoré musí aktívny odberateľ spĺňať.

07. 02. 2023VIAC

 

Biznis Tuesdays - Nová energetická legislatíva a jej dopady na odvetvie OZE

Aj Vás zaujíma, čo sa tento rok zmenilo v najdôležitejších energetických zákonoch? Príďte sa to dozvedieť priamo od odborníkov

11. 11. 2022VIAC

 

SAPI Energy Conference 2022 pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky

Len mesiac nás delí od 12. ročníka podujatia SAPI Energy Conference 2022, ktoré otvorí najhorúcejšie témy slovenskej energetiky. Podujatie pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky bude tento rok výnimočné tak rozsahom a témami, ako aj vzácnymi hosťami, medzi ktorými nebude chýbať ani pani prezidentka.

11. 10. 2022VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek