Pozvánka na webinár „Dizajn a realizácia moderných fotovoltických elektrární“

SAPI
03. 12. 2020Dňa 10. decembra 2020 prebehne v čase od 13:00 do 15:30 hod prostredníctvom platformy ZOOM špecializovaný webinár SAPI „Dizajn a realizácia moderných fotovoltických elektrární.“ Seminár predstaví tie najmodernejšie, komerčne dostupné fotovoltické technológie, materiály a prístupy, ktoré sa dajú využiť pri návrhu a realizácii fotovoltickej elektrárne s výkonom 1 MWp a viac. Informácie budú praktické a naozaj exkluzívne, keďže získať ich v takom rozsahu a v takej kvalite je extrémne náročné.

 

Podujatie je určené pre developerov, ako príprava na plánované aukcie OZE, ale aj pre výrobcov, ktorí už premýšľajú nad obnovou svojich zariadení alebo sa plánujú tejto otázke venovať v najbližších rokoch. Účastníci uvidia 4 jedinečné prednášky, ktoré prinesú komplexné a praktický využiteľné informácie o najmodernejších technológiách a aktuálnych trendoch. Trendy budovania fotovoltických projektov vo svete priblíži Branislav Schnierer (SolarGIS), o aktuálnych fotovoltických technológiách - moduloch a meničoch povie Daniel Hrčka (Viessmann) a produkty Staubli pre fotovoltické elektrárne predstaví Miloš Kamaryt (STAUBLI SYSTEMS). Záverečná prednáška Jána Karabu (SAPI) prinesie aktuálne informácie o aukciách OZE a repoweringu FVE, keďže práve aukcie a repowering vytvoria priestor pre uplatnenie poznatkov získaných z prezentácií.

 

V prípade záujmu je potrebné sa na webinár zaregistrovať najneskôr do 9.12.2020. Pre členov SAPI je registrácia bez poplatku, pre nečlenov platí registračný poplatok vo výške 20 EUR bez DPH.

 

 

 

Komentáre

Súvisiace

Webinár SAPI pripravuje výrobcov na aukcie aj na modernizáciu elektrární

Video záznam z webinára SAPI 10.12.2020

17. 12. 2020VIAC

 

Výročný seminár SAPI: stopstav by sa mal definitívne stať minulosťou

Vyvrcholením utorkového seminára SAPI „Fotovoltika a OZE v roku 2021“ bola odborná diskusia o slovenskej obnoviteľnej energetike do roku 2030. Pod moderátorskou taktovkou riaditeľa SAPI Jána Karabu diskutovali Andrej Juris (predseda ÚRSO), Karol Galek (štátny tajomník MH SR), Michal Pokorný (vrchný riaditeľ úseku SED a obchodu SEPS), Pierre Poncik (riaditeľ úseku obchodu, trhovej regulácie a dispečingu Slovenské elektrárne) a advokát Pavol Poláček (Poláček & Partners).

29. 10. 2020VIAC

 

10. ročník seminára SAPI otvoril novú dekádu vo veľkom štýle

10. ročník semináru SAPI otvoril novú dekádu vo veľkom štýle

28. 10. 2020VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek