Pozvánka na webinár „Dizajn a realizácia moderných fotovoltických elektrární“

SAPI
03. 12. 2020Dňa 10. decembra 2020 prebehne v čase od 13:00 do 15:30 hod prostredníctvom platformy ZOOM špecializovaný webinár SAPI „Dizajn a realizácia moderných fotovoltických elektrární.“ Seminár predstaví tie najmodernejšie, komerčne dostupné fotovoltické technológie, materiály a prístupy, ktoré sa dajú využiť pri návrhu a realizácii fotovoltickej elektrárne s výkonom 1 MWp a viac. Informácie budú praktické a naozaj exkluzívne, keďže získať ich v takom rozsahu a v takej kvalite je extrémne náročné.

 

Podujatie je určené pre developerov, ako príprava na plánované aukcie OZE, ale aj pre výrobcov, ktorí už premýšľajú nad obnovou svojich zariadení alebo sa plánujú tejto otázke venovať v najbližších rokoch. Účastníci uvidia 4 jedinečné prednášky, ktoré prinesú komplexné a praktický využiteľné informácie o najmodernejších technológiách a aktuálnych trendoch. Trendy budovania fotovoltických projektov vo svete priblíži Branislav Schnierer (SolarGIS), o aktuálnych fotovoltických technológiách - moduloch a meničoch povie Daniel Hrčka (Viessmann) a produkty Staubli pre fotovoltické elektrárne predstaví Miloš Kamaryt (STAUBLI SYSTEMS). Záverečná prednáška Jána Karabu (SAPI) prinesie aktuálne informácie o aukciách OZE a repoweringu FVE, keďže práve aukcie a repowering vytvoria priestor pre uplatnenie poznatkov získaných z prezentácií.

 

V prípade záujmu je potrebné sa na webinár zaregistrovať najneskôr do 9.12.2020. Pre členov SAPI je registrácia bez poplatku, pre nečlenov platí registračný poplatok vo výške 20 EUR bez DPH.

 

 

 

Komentáre

Súvisiace

Registrácia na SAPI Energy Conference 2023 je oficiálne spustená

Od dnešného dňa máte možnosť zaregistrovať sa na tohtoročnú SAPI Energy Conference, ktorá sa uskutoční 4. a 5. októbra v Hoteli Senec. Dvojdňový program, ako aj registračný formulár, môžete nájsť na našej webovej stránke.

03. 05. 2023VIAC

 

Biznis Tuesdays - Výstavba a prevádzka vlastného fotovoltického zdroja elektriny

V časoch pretrvávajúcej neistoty pri cenách energií a postupného uvoľňovania bariér na pripájanie nových obnoviteľných zdrojov je čoraz viac spotrebiteľov motivovaných k investícii do vlastného fotovoltického zdroja elektriny, ktorého súčasťou je často aj akumulácia elektriny. S produkciou vlastnej elektriny sa však nespájajú iba benefity, ale aj určité legislatívne povinnosti, ktoré musí aktívny odberateľ spĺňať.

07. 02. 2023VIAC

 

Biznis Tuesdays - Nová energetická legislatíva a jej dopady na odvetvie OZE

Aj Vás zaujíma, čo sa tento rok zmenilo v najdôležitejších energetických zákonoch? Príďte sa to dozvedieť priamo od odborníkov

11. 11. 2022VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek