Pozvánka na seminár SAPI o prolongácii podpory a repoweringu OZE - 14.6.2022

14.06.2022

SAPI
12. 05. 2022Prolongácia podpory bola jednou z otázok, ktorým sa vláda musela bezodkladne venovať. SAPI sa zúčastnilo odborných diskusií a pripravilo ministerstvu hospodárstva konkrétny plán tak, aby bola prolongácia dobrovoľná. Žiaľ, konečná verzia prolongácie a repoweringu nebola podľa návrhov asociácie, no veríme, že rozhodnutie ministerstva prinesie želaný efekt.

 

Práve k prolongácii podpory a repoweringu OZE bude ďalší odborný seminár SAPI v rámci SAPI biznis Tuesdays, ktorý sa uskutoční v bratislavskom Hoteli Color dňa 14. júna 2022 v čase od 10:00 do 12:30 hod. Dozviete sa o legislatívnych povinnostiach z pohľadu ÚRSO, právnom postavené výrobcu elektriny v systéme prolongácie podpory, či technologických možnostiach repoweringu OZE. Na záver sa spolu pozrieme ako na obnovu existujúcej fotovoltickej elektrárne.

 

Registračný poplatok je 50 eur bez DPH pri prezenčnej forme a 25 eur bez DPH v prípade online pripojenia. Ako býva zvykom, členovia SAPI zľavu 30% v prípade osobnej účasti, v prípade online pripojenia môžu sledovať seminár ZADARMO.

Zaregistrovať sa môžete vyplnením registračného formulára.

 

Tešíme sa na spoločné stretnutie, či už osobné alebo virtuálne.

Komentáre

Súvisiace

Biznis Tuesdays - Nová energetická legislatíva a jej dopady na odvetvie OZE

Aj Vás zaujíma, čo sa tento rok zmenilo v najdôležitejších energetických zákonoch? Príďte sa to dozvedieť priamo od odborníkov

11. 11. 2022VIAC

 

SAPI Energy Conference 2022 pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky

Len mesiac nás delí od 12. ročníka podujatia SAPI Energy Conference 2022, ktoré otvorí najhorúcejšie témy slovenskej energetiky. Podujatie pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky bude tento rok výnimočné tak rozsahom a témami, ako aj vzácnymi hosťami, medzi ktorými nebude chýbať ani pani prezidentka.

11. 10. 2022VIAC

 

Konferencia SAPI: Predpredaj vstupeniek za akciovú cenu sa končí už o týždeň

V novembri sa uskutoční už 12. ročník SAPI konferencie, ktorá opäť otvorí aktuálne témy zo sveta udržateľnej energetiky.

13. 09. 2022VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek