Pozvánka na seminár SAPI "Fotovoltika a OZE v roku 2021" - Seminár SAPI oslávi 10 rokov so záštitou Ministerstva hospodárstva

SAPI
10. 09. 2020Prestížny a zároveň jedinečný seminár SAPI „FOTOVOLTIKA A OZE V ROKU 2021“ sa uskutoční aj napriek už niekoľko mesiacov trvajúcim nepriaznivým okolnostiam. Desiaty ročník semináru SAPI bude výnimočný hneď z niekoľkých dôvodov. Podujatie oslávi svoje prvé „okrúhliny“ a ku svojmu jubileu dostane dlho očakávaný darček vo forme záštity Ministerstva hospodárstva SR. SAPI žiadala Ministerstvo hospodárstva o záštitu nad seminárom každý rok, no podarilo sa ju získať až v tomto jubilejnom ročníku.

Seminár SAPI je jedinečné podujatie, keďže ho organizuje stále jediná profesijná organizácia, ktorá sa na Slovensku aktívne venuje fotovoltike a obnoviteľným zdrojom. Desiaty ročník semináru SAPI sa uskutoční dňa 27. októbra 2020 v HOTELI BRATISLAVA****  a zúčastnia sa ho, okrem iných, aj zástupcovia MH SR, ÚRSO, SEPS a tiež viacerí rečníci zo zahraničia. Silná sektorová účasť na seminári je dôkazom, že sa asociácii za viac než 10 rokov svojho pôsobenia podarilo získať vážnosť a meno.

Aj tento rok podujatie otvorí tie najaktuálnejšie témy. Hovoriť sa bude o vodíkovej stratégii Slovenska, inováciách v technológiách OZE, decentralizácii, implementácii Clean Energy Package a Zelenej obnove ekonomiky, o veternej energii, či o konkrétnych realizáciách a projektoch lokálnych zdrojov. Historicky po prvý raz za celú dekádu sa na seminári zúčastnia a budú v paneli diskutovať zástupcovia Ministerstva hospodárstva SR, SEPS, výrobcov energie a ÚRSO, za ktorý príde diskutovať priamo predseda Andrej Juris. Spoločne sa budú baviť o slovenskej obnoviteľnej energetike do roku 2030.

Základný registračný poplatok na seminár je 149 eur bez DPH, členovia SAPI majú, už tradične, zľavu 30% z ceny vstupného. Špeciálnu cenu 90 eur bez DPH sme stanovili aj pre zástupcov štátnej správy. Ak sa zaregistrujete do 18. septembra 2020, získate lístky za akciovú cenu 120 eur bez DPH.

 Záväzne prihlásiť sa môžete vyplnením tohto formulára.

 Tešíme sa na vašu účasť, prvé desaťročie uzavrieme naozaj veľkolepo.

Komentáre

Súvisiace

SAPI organizuje seminár o Národnom energetickom a klimatickom pláne SR - 24.6.2020 - NOVÝ TERMÍN

SAPI organizuje seminár o Národnom energetickom a klimatickom pláne SR - 24.6.2020 - NOVÝ TERMÍN

04. 06. 2020VIAC

 

SAPI organizuje seminár o Národnom energetickom a klimatickom pláne SR - 24.6.2020 - NOVÝ TERMÍN

SAPI organizuje seminár o Národnom energetickom a klimatickom pláne SR - 24.6.2020

25. 02. 2020VIAC

 

Seminár SAPI naznačil hlavné témy slovenskej energetiky v roku 2020

Seminár SAPI naznačil hlavné témy slovenskej energetiky v roku 2020

13. 11. 2019VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek