Konferencia SAPI: Predpredaj vstupeniek za akciovú cenu sa končí už o týždeň

08.11.2022 - 09.11.2022

SAPI
13. 09. 2022V novembri sa uskutoční už 12. ročník SAPI konferencie, ktorá opäť otvorí aktuálne témy zo sveta udržateľnej energetiky. Domáci a zahraniční odborníci, inštitúcie aj firmy na jednom mieste sú zárukou najvyššej kvality. Konferencia, ktorá sa uskutoční po prvý raz v Hoteli Senec, bude po prvý raz rozdelená do dvoch dní (8. a 9. november 2022), počas ktorých sa môžete tešiť odborné pohľady na aktuálne témy, ako REPower EU, technologické inovácie v OZE, rozvoj sústav, financovanie projektov či energetické komunity. Účastníci konferencie budú mať navyše ako prví možnosť oboznámiť sa s výsledkami SAPI štúdie o veternom potenciáli a bariérach rozvoja veternej energie na Slovensku. Registrovať sa na konferenciu môžete na stránke https://www.sapiconference.sk/. Pozor, zľavená cena platí už len do 20. septembra. Tešíme sa na stretnutie.

Komentáre

Súvisiace

Biznis Tuesdays - Nová energetická legislatíva a jej dopady na odvetvie OZE

Aj Vás zaujíma, čo sa tento rok zmenilo v najdôležitejších energetických zákonoch? Príďte sa to dozvedieť priamo od odborníkov

11. 11. 2022VIAC

 

SAPI Energy Conference 2022 pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky

Len mesiac nás delí od 12. ročníka podujatia SAPI Energy Conference 2022, ktoré otvorí najhorúcejšie témy slovenskej energetiky. Podujatie pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky bude tento rok výnimočné tak rozsahom a témami, ako aj vzácnymi hosťami, medzi ktorými nebude chýbať ani pani prezidentka.

11. 10. 2022VIAC

 

Pozývame vás na SAPI Energy Conference 2022

SAPI Energy Conference 2022 prebehne v dňoch 8. a 9. novembra 2022 v Hoteli Senec**** za účasti politických elít, zástupcov kľúčových inštitúcií a tiež domácich aj zahraničných odborníkov. Budeme sa venovať inováciám a trendom vo fotovoltike a v energetických úložiskách, ktoré s ňou súvisia.

26. 08. 2022VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek