Konferencia SAPI: Predpredaj vstupeniek za akciovú cenu sa končí už o týždeň

08.11.2022 - 09.11.2022

SAPI
13. 09. 2022V novembri sa uskutoční už 12. ročník SAPI konferencie, ktorá opäť otvorí aktuálne témy zo sveta udržateľnej energetiky. Domáci a zahraniční odborníci, inštitúcie aj firmy na jednom mieste sú zárukou najvyššej kvality. Konferencia, ktorá sa uskutoční po prvý raz v Hoteli Senec, bude po prvý raz rozdelená do dvoch dní (8. a 9. november 2022), počas ktorých sa môžete tešiť odborné pohľady na aktuálne témy, ako REPower EU, technologické inovácie v OZE, rozvoj sústav, financovanie projektov či energetické komunity. Účastníci konferencie budú mať navyše ako prví možnosť oboznámiť sa s výsledkami SAPI štúdie o veternom potenciáli a bariérach rozvoja veternej energie na Slovensku. Registrovať sa na konferenciu môžete na stránke https://www.sapiconference.sk/. Pozor, zľavená cena platí už len do 20. septembra. Tešíme sa na stretnutie.

Komentáre

Súvisiace

SAPI Energy Conference 2023

Pozývame Vás na 13. ročník SAPI Energy Conference, ktorá sa uskutoční 4. a 5. októbra v Hoteli Senec****.

03. 08. 2023VIAC

 

Registrácia na SAPI Energy Conference 2023 je oficiálne spustená

Od dnešného dňa máte možnosť zaregistrovať sa na tohtoročnú SAPI Energy Conference, ktorá sa uskutoční 4. a 5. októbra v Hoteli Senec. Dvojdňový program, ako aj registračný formulár, môžete nájsť na našej webovej stránke.

03. 05. 2023VIAC

 

Biznis Tuesdays - Výstavba a prevádzka vlastného fotovoltického zdroja elektriny

V časoch pretrvávajúcej neistoty pri cenách energií a postupného uvoľňovania bariér na pripájanie nových obnoviteľných zdrojov je čoraz viac spotrebiteľov motivovaných k investícii do vlastného fotovoltického zdroja elektriny, ktorého súčasťou je často aj akumulácia elektriny. S produkciou vlastnej elektriny sa však nespájajú iba benefity, ale aj určité legislatívne povinnosti, ktoré musí aktívny odberateľ spĺňať.

07. 02. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek