Konferencia Exergie o priemyselných tepelných čerpadlách

30.11.2022

SAPI
18. 11. 2022Obdobie jesenných konferencií zďaleka nekončí a téma OZE je v hľadáčiku aj u našich zahraničných partnerov. Dávame vám do pozornosti konferenciu s názvom „Průmyslová a tepelná čerpadla“ ktorá prebehne dňa 30. novembra 2022 v Countryard by Mariot v Brne. Ide o jedinú konferenciu v ČR plne venovanú progresívnej technológii priemyselných tepelných čerpadiel, teda segmentu s mnohomiliónovým potenciálom nie len v ČR, ale na Slovensku. Na podujatí získate unikátny vhľad do komplexnej problematiky veľkých tepelných čerpadiel vďaka renomovaným zahraničným rečníkom (napr. prezident EHPA) a tešiť sa môžete aj na prezentácie najvýznamnejších bežiacich projektov nielen z EÚ, ale aj z Prahy či Viedne. Registrovať sa môžete na tomto odkaze.


Komentáre

Súvisiace

BUDOUCNOST JE ELEKTRIFIKOVANÁ, BUĎTE PŘIPRAVENI!

Významná mezinárodní konference plně dedikovaná velkým tepelným čerpadlům se bude konat v srdci Evropy, v Praze. Konference pokrývá široké spektrum témat týkající se soustav zásobování teplem, průmyslových aplikací do 200°C, ale i propojení sektorů elektro-energetiky a teplárenství či akumulace.

26. 09. 2023VIAC

 

INOFEST 2023

INOFEST 2023 je festival inovácií, ktorý už štvrtý rok organizuje so svojimi členmi a partnermi združenie INOVATO.

19. 09. 2023VIAC

 

Modern Metallurgy - Iron and Steelmaking 2023

Konferencia Modern Metallurgy - „Iron and Steelmaking 2023 ponúka okrem svojej vysokej odbornej úrovne aj priestor pre vzájomné prepojenie vedeckej komunity s odbornou praxou, ako aj utužovanie vzťahov medzi univerzitami a priemyselnými partnermi.

12. 09. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek