Konferencia Exergie o priemyselných tepelných čerpadlách

30.11.2022

SAPI
18. 11. 2022Obdobie jesenných konferencií zďaleka nekončí a téma OZE je v hľadáčiku aj u našich zahraničných partnerov. Dávame vám do pozornosti konferenciu s názvom „Průmyslová a tepelná čerpadla“ ktorá prebehne dňa 30. novembra 2022 v Countryard by Mariot v Brne. Ide o jedinú konferenciu v ČR plne venovanú progresívnej technológii priemyselných tepelných čerpadiel, teda segmentu s mnohomiliónovým potenciálom nie len v ČR, ale na Slovensku. Na podujatí získate unikátny vhľad do komplexnej problematiky veľkých tepelných čerpadiel vďaka renomovaným zahraničným rečníkom (napr. prezident EHPA) a tešiť sa môžete aj na prezentácie najvýznamnejších bežiacich projektov nielen z EÚ, ale aj z Prahy či Viedne. Registrovať sa môžete na tomto odkaze.


Komentáre

Súvisiace

PRŮMYSLOVÁ TEPELNÁ ČERPADLA

Jediná konferencia v ČR plne dedikovaná progresívnu technológiu priemyselných tepelných čerpadiel, teda segmentu s mnohomiliardovým potenciálom v ČR, ktorý je dnes na samom počiatku.

11. 11. 2022VIAC

 

SAPI Energy Conference 2022 pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky

Len mesiac nás delí od 12. ročníka podujatia SAPI Energy Conference 2022, ktoré otvorí najhorúcejšie témy slovenskej energetiky. Podujatie pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky bude tento rok výnimočné tak rozsahom a témami, ako aj vzácnymi hosťami, medzi ktorými nebude chýbať ani pani prezidentka.

11. 10. 2022VIAC

 

Smart Energy Forum 2022: Oplatia sa investície do zeleného vodíka alebo plávajúcich solárnych elektrární?

Smart Energy Forum, ktoré sa radí medzi vrcholné podujatia roka, prebehne už 18. októbra v Prahe. V nabitom programe dostane priestor aj vodík, o ktorom bude rozprávať Benedikt Ortmann, riaditeľ BayWa r.e., ktorá patrí k priekopníkom v oblasti výstavby a prevádzkovania plávajúcich fotovoltických elektrární v Európe.

05. 10. 2022VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek