Budúcnosť slovenského bioplynu 2023

19.10.2023 - 20.10.2023

SAPI
26. 07. 2023Slovenská bioplynová asociácia vás pozýva na 9. ročník odbornej konferencie pre prevádzkovateľov bioplynových staníc, ktorá sa uskutoční 19. a 20. októbra 2023 v hoteli Victoria v Martine.


Tento rok sa zameriame na aktuálnu situáciu v  transformácii existujúcich BPS na biometán, povieme si viac o podporných službách v elektroenergetike, priblížime si zmeny v legislatíve a nové povinnosti pre prevádzkovateľov a nebude chýbať ani čoraz populárnejší blok venovaný spracovaniu biologicky rozložiteľných odpadov.


Súčasťou programu je aj tradičná večerná voľná diskusia, kde si účastníci navzájom vymieňajú svoje poznatky.


Program konferencie je priebežne aktualizovaný na tejto stránke.

Komentáre

Súvisiace

Smar Energy Forum 2023: PERC verzus TOPCon: Ako dopadli tohtoročné testy fotovoltických panelov?

Rozhodujúcim kritériom pri voľbe panelov by nemala byť iba cena, ale predovšetkým správanie sa panelov v reálnej prevádzke. Čo preukázali nedávne testy fotovoltických panelov? Vyplatí sa investovať do tradičných panelov typu PERC alebo radšej do panelov novej generácie TOPCon?

02. 10. 2023VIAC

 

Smart Energy Forum 2023

Na konferenci vystoupí přední domácí a zahraniční experti a manažeři, kteří představí zkušenosti a novinky z daných oblastí. Mezi přednáškami budou zahraniční příspěvky na témata globálního a evropského rozvoje fotovoltaiky, akumulace energie a elektromobility.

02. 10. 2023VIAC

 

BUDOUCNOST JE ELEKTRIFIKOVANÁ, BUĎTE PŘIPRAVENI!

Významná mezinárodní konference plně dedikovaná velkým tepelným čerpadlům se bude konat v srdci Evropy, v Praze. Konference pokrývá široké spektrum témat týkající se soustav zásobování teplem, průmyslových aplikací do 200°C, ale i propojení sektorů elektro-energetiky a teplárenství či akumulace.

26. 09. 2023VIAC

VŠETKY AKTUALITY

Chcete dostávať najnovšie informácie?

Súhlasím so spracúvaním uvedených osobných údajov pre zasielanie noviniek