Žiadosť na Kanceláriu Prezidenta SR

V minulom týždni sme požiadali listom a mailom pána Prezidenta Andreja Kisku o stretnutie vo veci neposkytnutia podpory a stavu v alternatívnej energetike. 

Kancelária priala našu žiadosť a bola zaevidovaná pod číslom 2703/2015/KPSR.

Náš hlavný cieľ je ukázať p. Prezidentovi, že stav je vážny a sú ohrozené spoločnosti a pracovné miesta. Taktiež by sme radi ukázali takú stránku problému, ktorú rád predseda úradu (ÚRSO) nerád ukazuje – presne tak ako na zasadaní Hospodárskeho výboru NR SR. Chceme p. Prezidentovi ukázať, že pokrivená realita p. predsedu nie je správna. Pevne verím, že nás p. Prezident príjme.

V tejto súvislosti vás všetkých zainteresovaných chcem požiadať ak máte akýkoľvek osobnejší a priamejší kontakt na p. Prezidenta alebo jeho kanceláriu, prosím pripomeňte im našu žiadosť a požiadajte o podporu našej žiadosti o stretnutie.

Som presvedčený, že sa na p. Prezidenta obracia množstvo jedincov aj skupín, často krát asi ako na poslednú nádej, že sa im ich problém podarí vyriešiť tu v našej republike. Kancelária prezidenta asi bude zavalená množstvom žiadostí. Ale dúfam, že keď prijal predsedu úradu, že bude ochota vypočuť aj druhú stranu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *