renerga SK s.r.o.

renerga SK s.r.o. 

Spoločnosť renerga SK s.r.o.. sa zúčastňuje  v Českej a potom aj v Slovenskej republike výstavieb strešných fotovoltaických elektrární, ako i na komerčných objektoch vrátane nákupných centier, priemyslových hál, poľnohospodárských areálov, apod. Jednoducho všade tam, kde je vďaka zvýšenej spotrebe elektrickej energie vhodné uvažovať o alternatívnych riešeniach – jej vlastnej výroby!

V súčasnosti pokračujeme vo výstavbe i v ďalších krajinách ako je Rakúsko, Rusko, Poľsko a Chile.

Čo vám ponúkame:

  • úsporu financií: navrhneme vašu fotovoltaickú elektráreň tak, aby pokrývala spotrebu objektu a znížila náklady na nákup elektriny
  • nezávislosť: hybridným systémom vieme eliminovať výpadky prúdu distribútora a zvýšiť sebestačnosť
  • istotu: boli sme pri zrode fotovoltaiky v Českej republike. Celkový inštalovaný výkon presahujúci 5 MWp na viac ako 150 rôznych objektoch, od malých domov začínajúc, po strechy veľkých priemyslových hál končiac, priniesli bohaté skúsenosti, ktoré premietame do ďalších projektov. Niektoré z mnohých inštalácií si môžete pozrieť v odkaze nižšie.

Čo mám teraz urobiť :

Sami vás budeme sprevádzať celým procesom. Začneme výpočtom návratnosti investície, prevedieme vás legislatívnou fázou, navrhneme systém „šitý na mieru“, elektráreň postavíme a po sprevádzkovaní a pripojení do siete vám ju odovzdáme. Preto stačí jediné! Spoločne sa do toho pustiť!

www.renerga.sk

renerga

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *