Ponuka knihy nemeckej solárnej asociácie

Nemecká asociácia solárneho priemyslu spracovala knihu PV Investor Guide “New business models for photovoltaics in international markets” (Sprievodca investora vo FV:  „Nové obchodné modely pre fotovoltiku na medzinárodných trhoch“), ktorá je plná zaujímavých postrehov o FV priemysle. Súčasne je veľmi dobrým nástrojom, pre tých čo chcú riešiť expanziu na iné trhy.

Rôzne realizačné koncepty sú znázornené príkladoch, grafoch a tabulkách. Autori vypočítať ekonomickú realizovateľnosť rôznych obchodných modelov, vrátane analýzy citlivosti na rôzne možnosti podpornej politiky. FV obchodné modely, na ktoré sa vzťahuje na tento sprievodca FV Investora sú okrem iného: FV-hybridná mini sieť (Mini Grid) pre off-grid aplikácie, FV pre vlastnú spotrebu pre komerčné aj priemyselné aplikácie, Net-Metering pre obytné a komerčné aplikácie, riešenia FV lízingu  pre samospotrebu a Net-meteringové projekty a Priamy predaj FV elektriny (PPA), pre komerčné aj priemyselné aplikácie.

8e3fe228ee

Kniha je k zakúpeniu na tomto linku: www.solarwirtschaft.de/en/business-models-pv pre členov a partnerov SAPI za 90 € po zadaní zľavového kódu: „SAPI2014“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.