Európske Solárne dni a Európske dni Energie

SAPI sa zapojilo do dvoch projektov propagácie alternatívnych energií na Slovensku. Prvý je už tradičný projekt Európske Solárne dni (ESD) organizované Slovenskou agentúrou pre obnoviteľné zdroje energie – SkREA (Slovak Renewable Energy Agency). Druhá akcia je pomerne novšia a volá sa Dni Energií na Slovensku 2014 (DE2014).

V obi dvoch projektoch ide o propagáciu alternatívnej energetiky a obnoviteľných zdrojov energie v lokalite celého Slovenska. Tým, že Solárne dni sú staršie, tak sú aj známejšia  majú svojich podporovateľov vo viacerých miestach. Dni Energií na Slovensku len začínajú, ale tento rok by mali mať svoje zastúpenie v týchto mestách: Bratislava (10. 6.), Žilina (12. 6.), Košíce (16. 6.) a Banská Bystrica (17. 6.). 

V prípade, že sa máte chuť zapojiť ako spoluúčastník alebo spoluorganizátor, tak sa ozvite nám, alebo priamo hlavným organizátorom týchto akcií.

.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.