Do tímu Poláček & Partners sa pridáva Jakub Žák

Od 1. septembra do právneho tímu advokátskej kancelárie Poláček & Partners pribudol seniorný advokátsky koncipient JUDr. Jakub Žák, ktorý u nás bude expertom na stavebníctvo, riešenie sporov, konkurzy a reštrukturalizácie a energetiku.

Jakub je silnou posilou nášho servisného tímu pre našich klientov. Je to ostrieľaný právnik a pracant. Predtým ako sa rozhodol pridať k nám, nazbieral skúsenosti v poprednej advokátskej kancelárií a ukázal, ako si vie poradiť aj so zdanlivo neriešiteľnými dilemami, a to nám veľmi imponovalo,“ povedal Pavol Poláček, majiteľ advokátskej kancelárie.

Rád robím veci správne a právo ma baví. A to sú dve veci, ktoré som našiel aj v Poláček & Partners. Našiel som tam právnikov, ktorí si právo dokonca študujú aj vo voľnom čase. Preto klientom vždy dajú informácie, ktoré potrebujú bez toho, aby museli vymýšľať právne kľučky. Také právo ma bude baviť ešte viac,“ dodal Jakub Žák.

Jakub Žák vyštudoval právo na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Popri práci sa venuje doktorandskému štúdiu zameranému na investičnú výstavbu a zmluvné podmienky FIDIC. Pred nástupom do Poláček & Partners pôsobil niekoľko rokov v advokátskej kancelári Nosko & Partners. Ovláda anglický a poľský jazyk.

Poláček & Partners s.r.o.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *